Kosmetyczka
Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Stróża
7 dni temu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Stróża
Numer: StPr/21/1325
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie gabinetu kosmetycznego do zabiegów pielęgnacyjnych Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy, szyi i dekoltu Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych skóry ciała, dłoni i stóp Udzielanie porad kosmetycznych Wykonywanie zabiegów upiększających twarzy Wykonywanie zabiegów upiększających ciała, dłoni i stóp Organizowanie i przygotowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP, ppoż, przepisami sanitarno-epidemiologicznymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Stróża

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Drogowców 2, 32-400 Myślenice, powiat: myślenicki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:

Angelika Żądło-Dąbrowska
123729623

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie na staż w ramach POWER dla osób do 30 roku życia

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach