Zobacz więcej ofert pracy

Kreślarz / CAD Operator

Kraków
praca stacjonarna
1875 dni temu

APPLY Poland Sp. z oo. jest jedną z czołowych polskich firm inżynierskich, z siedzibą w Krakowie, dostarczającą wielobranżowe usługi projektowe dla przemysłu ropy naftowej i gazu na rynku europejskim.

W związku z rozwojem firmy i uzyskaniem wieloletnich umów ramowych na obsługę projektową ponad 10 platform wiertniczych (Statoil, ENI, Lundin), poszukujemy osoby do pracy lub współpracy na stanowisku:

Location: Kraków
Reference number: CAD1706

Obowiązki

  • Sporządzanie i aktualizacja rysunków w Microstation i AutoCAD
  • Wprowadzanie zmian do dokumentacji w projektach związanych z przemysłem paliwowym
  • Ścisła współpraca z inżynierami wielobranżowego zespołu projektowego
  • Mile widziana działalność w systemach 3D (możliwość szkoleń)

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Co najmniej podstawowa znajomość programu AutoCad lub Microstation
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie

Oferujemy

  • Pracę na umowę zlecenie
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Szkolenia techniczne
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Sympatyczną atmosferę
Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez APPLY POLAND SP. Z O.O. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.