Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowa / Księgowy

ARPI Staffing Sp. z o. o.

Rzeszów

1 dzień temu

Dla międzynarodowej firmy, wchodzącej na rynek poszukujemy Kandydatów o różnym doświadczeniu na stanowisko Księgowy/a do nowo powstającego Centrum Księgowego. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prowadzenie pełnej księgowości spółek krajowych i zagranicznych. Piękne biuro w samym centrum Rzeszowa planuje otwarcie na ostatni kwartał 2018 roku.

Miejsce pracy: Rzeszów
Zakres obowiązków
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek z kapitałem krajowym i zagranicznym
  • Księgowanie, dekretowanie dokumentów, przygotowywanie płatności związanych z działalnością spółek
  • Kontrola sald, należności i zobowiązań
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji CIT i VAT, sprawozdań do GUS i NBP oraz deklaracji INTRASTAT
  • Odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej oraz jej archiwizację
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz terminowość
  • Kontakt z Klientami (w języku polskim i/lub angielskim) oraz z siedzibą główną firmy
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i Klientów
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
Poszukiwane kompetencje
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i finansowe)
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym lub SSC)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych, umiejętność stosowania ich w praktyce
  • Bardzo dobra znajomość MsOffice
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy i raportowaniu w strukturach międzynarodowych
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, możliwość budowania prestiżu marki na rynku polskim
  • Samodzielne stanowisko, możliwości poszerzania swoich kompetencji i rozwoju w ramach struktur
  • Umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta sportowa/prywatna opieka medyczna)
  • Kursy i szkolenia branżowe, niezbędne szkolenia wdrożeniowe (w związku z tym możliwe krótkoterminowe delegacje)
  • Elastyczny tryb pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku:

Poznaj

ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, obecnego w Polsce od 2001 roku. Oferujemy usługi rekrutacyjne obejmujące zatrudnienie na stałe, pracę tymczasową, rozwiązania typu ,,try & hire" oraz całkowity outsourcing pracowniczy wybranych obszarów działania spółki. Obecnie dla naszego Klienta, lidera na Polskim rynku w swojej branży, w związku z dynamicznym rozwojem i rozbudowywaniem sił sprzedaży, szukamy kandydatów do pracy na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (770)
Wałbrzych (53)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (97)
Lubelskie:
Lublin (123)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (830)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1687)
Radom (69)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (120)