Księgowa / Księgowy

Klient portalu Praca.pl

Wołomin

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 3407252, z dnia 2020-06-23

Firma działająca w branży usługowej zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Wołomin

Opis stanowiska

  • rozwiązywanie problemów księgowo-podatkowych.
  • dekretacja i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami (np. faktury kosztowe, wyciągi bankowe, rozliczenie delegacji)
  • weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym i rachunkowym
  • czynny udział w zamknięciu miesiąca
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytów i kontroli skarbowych
  • przygotowywanie płatności za zobowiązania –
  • bieżące uzgadnianie i rozliczanie sald dostawców,
  • analiza i uzgadnianie kont bilansowych i rozrachunkowych
  • udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, raportów
  • współpraca przy przygotowywaniu danych dla audytorów przy badaniu sprawozdania finansowego
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia wraz z obowiązkiem wystawiania ogółu dokumentów związanych z tym zagadnieniem, przygotowywanie inwentaryzacji,
  • kontrola ewidencji magazynowej, przygotowanie inwentaryzacji.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego,
  • znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • wskazana znajomość programu Navision ERP.

Oferujemy

  • stałą umowę o pracę,
  • pracę w niedużym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.