Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Księgowa / Księgowy
Klient portalu Praca.pl
Smykówko
66 dni temu

Ogłoszenie numer: 4638552, z dnia 2021-05-21

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Smykówko

Opis stanowiska

1/2 etatu

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami (ustawa o rachunkowości i prawie podatkowym)
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • naliczanie listy płac, ZUS
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS)
  • sporządzenie deklaracji ZUS (rozliczeniowe, zgłoszeniowe)
  • dokumentacja dot. zwolnień lekarskich, zasiłków
  • przygotowywanie umów o pracę dla pracowników
  • księgowanie dokumentów (faktury sprzedaży, zakupu, lp, wyciągi bankowe, rk)
  • weryfikacja rozrachunków - na kontach księgowych
  • rozliczenie podatków - deklaracje VAT, CIT, PIT
  • bilanse, sprawozdania finansowe
  • dokonywanie płatności, ewentualnie
  • raportowanie GUS
  • rozliczanie inwestycji

Wymagania

  • wykształcenie odpowiednie do zajmowanego stanowiska
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • skrupulatność, orientacja na szczegóły
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w organizacji pracy
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel) oraz programów księgowych Subjekt, Rewizor
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • odpowiedzialność, sumienność i dobra organizacja pracy
  • monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawa
  • wielozadaniowość
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym
  • możliwość szkoleń, poszerzenia wiedzy i rozwoju zawodowego
  • pracę w miłej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość dostosowania godzin pracy