Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowa(y) / Specjalista ds. Controllingu

Verona Products Professional Sp. z o.o.

Andrzejów Duranowski, Sochaczew

1 dzień temu

Verona Products Professional sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży kosmetycznej.

Miejsce pracy: Andrzejów Duranowski, Sochaczew

Zakres obowiązków:
  • Kalkulacja kosztu wyrobu gotowego
  • Kalkulacja ceny i marży wyrobu gotowego
  • Analiza rentowności produktów, kanałów dystrybucji oraz klientów
  • Sporządzanie analiz i prognoz finansowych oraz raportów w tym: analiza przychodów, rentowności, struktury kosztów, opłacalności inwestycji, ocena efektywności
  • Przygotowywanie zestawień i raportów statystycznych, księgowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (banki, ubezpieczyciele, ZUS, US)
  • Bieżąca kontrola oraz interpretacja uzyskiwanych wyników
  • Analiza rachunku zysków i strat
  • Kontrola wykonania budżetu przez poszczególne działy, raportowanie, analiza odchyleń
  • Przygotowywanie analiz i raportów finansowych na potrzeby Zarządu
  • Dostarczanie wiarygodnych informacji niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji
  • Współpraca z pracownikami innych działów
  • Przygotowywanie dziennych, tygodniowych i miesięcznych raportów zarządczyć

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym: finanse, rachunkowość, księgowość, controlling
  • Wiedza z zakresu controllingu, rachunku kosztów oraz rachunkowości zarządczej
  • Min. 2-lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi MS Excel, mile widziana znajomość systemu Comarch
  • Samodzielność
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysokie zdolności komunikacyjne

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w przyjaznym i twórczym środowisku

CV z dopiskiem Księgowa(y) / Specjalista ds. Controllingu prosimy wysyłać za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Pro­simy o zamiesz­cze­nie klau­zuli o ochro­nie danych oso­bo­wych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

Administratorem Państwa danych jest firma VERONA Products Professional Sp. z o. o. z siedzibą w Andrzejowie Duranowskim.

Państwa dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści oraz możliwości ich poprawiania. Podanie przez Państwa danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zostaną usunięte na Państwa prośbę.

Poznaj

Verona Products Professional jest firmą kosmetyczną z polskim kapitałem. Rozpoczęliśmy działalność w 2003 roku, a już dziś możemy poszczycić się renomą i miejscem wśród czołowych, krajowych producentów kosmetyków. Opracowujemy unikalne receptury preparatów do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji oraz stylizacji włosów, jak też wyrobów perfumeryjnych. Nasze produkty cieszą się zaufaniem wśród Klientów z Polski i coraz większe zainteresowanie wzbudzają wśród konsumentów z ponad 60. innych krajów świata. Udało nam się to osiągnąć dzięki jasno określonym wartościom, które przyświecają nam od początku działalności. W naszych działaniach kierujemy się jakością, popartą badaniami, i podążamy za światowymi trendami.

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Verona Products Professional Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (839)
Wałbrzych (61)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1006)
Tarnów (67)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2223)
Radom (182)
Płock (55)
Opolskie:
Opole (188)
Nysa (69)