Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowa

Legs Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

17 dni temu

Legs Sp. z o.o.
(www.legs.com.pl)

z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim od wielu lat zajmuje wiodącą pozycję w branży tekstylnej (produkcja / barwienie / dystrybucja przędz) do swojego zespołu poszukuje kandydata na stanowisko:

Księgowa
Workplace: Aleksandrów Łódzki

Obowiązki:
  • Kontrola pod względem formalno-rachunkowym dokumentów-kwalifikacja pod względem księgowym i podatkowym i ich księgowanie w systemie finansowo-księgowym
  • Prowadzenie wewnętrznych rozliczeń w Spółce min rozliczenie i uzgodnienie rejestrów kasowych, dokumentów magazynowych.
  • Wystawianie faktur, not księgowych
  • Uzgadnianie sald kont dostawca-odbiorca
  • Uzgodnienie wybranych sald kont księgi głównej
  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku obrotowego
  • Raportowanie do Gus
  • Rozliczenie delegacji krajowych i zagranicznych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych oraz dokonywanie odpisów amortyzacyjnych
  • Realizacja innych zadań powierzonych przez Pracodawcę zgodnie z kwalifikacjami i stanowiskiem pracy
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w zakresie dokumentacji zdarzeń gospodarczych
  • Znajomość obsługi komputera – środowisko MS Office
  • Odpowiedzialność, sumienność, rzetelność, dokładność, terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będą kursy z zakresu księgowości i podatków
  • Znajomość programu Oracle Ebs wer.12 będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pracę w doświadczonym zespole pod nadzorem głównej księgowej
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, pakiety multisportu
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Poznaj

JESTEŚMY polską firmą z kapitałem zagranicznym, jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu.  Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych.  Nasza siedziba znajduje się w sercu Europy.  Podczas gdy na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, to po wejściu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku silnie rozwinęliśmy dział eksportu.  Obecnie już ok.  30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy