Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowy / Księgowa

Klient portalu Praca.pl

Wielkopolskie

107 dni temu

Ogłoszenie numer: 1983581, z dnia 2018-06-07

Biuro rachunkowe - świadczy usługi rachunkowe dla niewielkiego grona zaprzyjaźnionych klientów.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

SAMODZIELNY KSIĘGOWY W BIURZE RACHUNKOWYM

Praca zdalna lub w biurze w Warszawie - pracownik wykonywać będzie wszystkie zadania w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych dla klientów biura rachunkowego. W tym m.in.: przygotowywanie deklaracji podatkowych, raportów, sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości oraz standardami przyjętymi przez klienta. Księgowy będzie również odpowiedzialny za kontakt z urzędami skarbowymi oraz pomoc klientom przy prowadzonych kontrolach podatkowych i audytach.

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości (konieczne doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe),
  • wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, rachunkowość),
  • biegła znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
  • doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego SYMFONIA (SAGE),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność, odpowiedzialność i komunikatywność,
  • w przypadku pracy zdalnej – dysponowanie własnym komputerem i dostępem do internetu

Oferujemy

  • pracę zdalną z dowolnego miejsca w kraju
  • dostęp do niezbędnego oprogramowania (SYMFONIA)
  • szkolenia
  • pełną samodzielność
  • elastyczny czas pracy
  • wynagrodzenie może być uzależnione od ilości przetwarzanych dokumentów

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy

Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Samodzielny Księgowy Praca Samodzielny Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (46)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (191)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (227)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (961)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2094)
Radom (190)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (238)
Nysa (84)