Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Świebodzin
Księgowy / Księgowa

SPRICK - Rowery sp. z o.o.
Świebodzin
praca stacjonarna
5701 dni temu

Ogłoszenie numer: 49379, z dnia 2008-09-15

- Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku Polskim od 1993 roku. - Obecnie zatrudnia 250 pracowników. - Zajmuję się montażem rowerów.

Miejsce pracy: Świebodzin

Opis stanowiska

Praca w księgowości.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ( finanse,rachunkowość)
  • biegła znajomość j.niemieckiego,
  • mile widziana znajomość j.angielskiego,
  • znajomość zagadnień controlingu,
  • doświadczenie w opracowywaniu i prezentacji analiz, sprawozdań i raportów,
  • bardzo dobra znajomość zasad księgowośći , przepisów z zakresu rachunkowośći oraz rozliczeń finansowych.
  • Oferujemy

  • stała, ciekawa praca
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.