Kucharz / Kucharka

Klient portalu Praca.pl

Zabrze

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 3365100, z dnia 2020-06-13

Firma poszukuje Kucharza z doświadczeniem w 8-mio godzinnym wymiarze czasu pracy.

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie posiłków
  • Dbanie o sposób podawania i wydawania  posiłków
  • Kontrola przechowywania żywności zgodnie z wymaganiami
  • Kontrola terminów przydatności do spożycia

Wymagania

  • Doświadczenie gastronomiczne
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

Wynagrodzenie od 2600 zł netto

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz