Kucharz kuchni indyjskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Łask

3 dni temu

Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/21/0030
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie potraw kuchni regionalnej indyjskiej, podawanie posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: znajomość kuchni indyjskiej

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność obsługi elektrycznego noża do mięsa (kebabu), grilla elektrycznego

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Objazdowa 4, 98-100 Łask, powiat: łaski, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Małgorzata Marcinkowska - Fryze
malgorzata.marcinkowska@puplask.pl
436751725 w. 25

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz