Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu

Stary Folwark

2 dni temu

Kucharz
Miejsce pracy: Stary Folwark
Numer: StPr/20/0212
OBOWIĄZKI:
program stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Plac Powstańców Wlkp. 1, 66-300 Międzyrzecz, powiat: międzyrzecki, woj: lubuskie

Dane kontaktowe:

Kamila STASZYŃSKA
kamilastaszynska@pupmi.nazwa.pl
957412066 w. 19

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Wniosek, program stażu, wydruk ze strony Głównego Urzędu Statystycznego, deklaracja rozliczeniowa ZUS DRA.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz