Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Niedzica

5 dni temu

Kucharz
Miejsce pracy: Niedzica
Numer: StPr/20/0752
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie posiłków w restauracji, dla grup
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe: TAK uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Niedzica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Szpitalna 14, 34-400 Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Wiśniowska
pup@nowytarg.pl
182665691

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz