Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Łomianki

5 dni temu

Kucharz
Miejsce pracy: Łomianki
Numer: StPr/20/0840
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie posiłków, porcjowanie, układanie, wydzielanie potraw, utrzymywanie maszyn i urządzeń w należytym porządku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Wymagania inne:

praca od poniedziałku do niedzieli, w godz: 7-19 (po 12godzin)

Miejsce pracy:

Łomianki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 860 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Poznańska 131A, 05-850 Ożarów Mazowiecki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Dorota Kurowska
227254291 w. 121

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz