Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Dreglin

5 dni temu

Kucharz
Miejsce pracy: Dreglin
Numer: StPr/20/0692
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie czystości na stanowisku pracy, przygotowywanie i wydawanie potraw, dekorowanie potraw, obsługa urządzeń gastronomicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie- zasadnicze zawodowe. Oferta pracy po stażu.

Miejsce pracy:

Dreglin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Sygietyńskiego 11, 06-410 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Monika Chojnacka
236730863

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV + skierowanie do pracodawcy

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz