Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

Kliczków

3 dni temu

Kucharz
Miejsce pracy: Kliczków
Numer: StPr/19/0992
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie posiłków w restauracji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

wykształcenie gastronomiczne, staż pracy min. 3 lata na stanowisku samodzielnego kucharza

Miejsce pracy:

Kliczków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 636 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Obrońców Helu 10, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Karolina Jankowska
757326601 w. 154

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz