Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Zbrosławice

3 dni temu

Kucharz
Miejsce pracy: Zbrosławice
Numer: StPr/20/0979
OBOWIĄZKI:
wykonywanie obowiązków kucharza zgodnie z zakresem czynności, umiejętność kontaktu z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Miejsce pracy:

Zbrosławice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Towarowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Pośrednik pracy
322855038

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Wymagane skierowanie z PUP

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz