Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Sasek Mały

3 dni temu

Kucharz
Miejsce pracy: Sasek Mały
Numer: StPr/20/0690
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie posiłków dla gości pensjonatu zarządzanie zespołem organizacja pracy w kuchni

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz*
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętność przygotowywania potraw
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

książeczka do celów sanitarno-epidemilogicznych

Miejsce pracy:

Sasek Mały

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

Dorota Pianka
dorota.pianka@pup.szczytno.pl
896217724

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz