Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Szczecin

3 dni temu

Kucharz
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/20/3330
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie dań kuchni azjatyckiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Mickiewicza 39, 70-383 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Paulina Miśkiewicz-Zyduch
pmiskiewicz@pupszczecin.pl
914254991

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

BRAK

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz