Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Partynia

6 dni temu

Kucharz
Miejsce pracy: Partynia
Numer: StPr/21/0990
OBOWIĄZKI:
Zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, ocena surowców, półproduktów i wyrobów gotowych i właściwe gospodarowanie nimi, obróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna), wykonywanie różnymi technikami i metodami - zgodnie z normami surowcowymi - różnych asortymentów potraw z warzyw, owoców, mleka i przetworów, jaj, mięsa, ryb oraz potraw półmięsnych i jarskich, wyrobów garmażeryjnych, posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw i napojów oraz bieżąca konserwacja tych urządzeń, wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie wyrobów kulinarnych, sporządzanie potraw kuchni regionalnych, kuchni polskiej i innych narodów oraz podstawowych potraw dla różnych diet, przygotowywanie potraw, napojów i deserów, utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy (mycie, wyparzanie, suszenie i polerowanie naczyń oraz sprzętu kuchennego), a także porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy, przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Szybka orientacja, spostrzegawczość, obowiązkowość, punktualność.

Miejsce pracy:

Partynia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:

Agata Biernat
177745142

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Oferta stażu dla osób bezrobotnych. Osoby spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz