Kurier

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Poznań

5 dni temu

Kurier
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/20/1257
OBOWIĄZKI:
przewożenie przesyłek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność jazdy rowerem, mile widziane posiadanie własnego roweru, praca na jedną zmianę w godz. 8.00-16.00

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Doradca klienta
618345640

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

cv,

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Poznaj stanowisko: Kurier
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej w charakterze kuriera należy odbieranie przesyłek od klientów i dostarczanie ich do nadawców na podległym obszarze. Kurier porusza się zazwyczaj w obrębie miasta lub jego konkretnej dzielnicy samochodem, na rowerze lub skuterze. Przed wyjazdem w teren każdy kurier otrzymuje listę zleceń – nadań i odbiorów przesyłek, na podstawie których samodzielnie ...
Praca Kurier