Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Laborantka

Legs Sp. z o.o.

Zgierz

16 dni temu

Legs Sp. z o.o.
(www.legs.com.pl)

Producent i dystrybutor przędz w Aleksandrowie Łódzkim poszukuje osoby na stanowisko:

Laborantka
Workplace: Zgierz

Opis stanowiska:
  • praca jako pomoc w laboratorium barwienia przędzy
  • wykonywanie badań przędzy
  • obsługa maszyn i urządzeń laboratoryjnych
  • pomoc w przygotowaniu raportów i analiza wyników badań
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • pracowitość, sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywaniu zadań
  • dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w systemie zmianowym
  • ciekawą pracę w kreatywnym zespole
  • umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • dodatki, premie motywacyjne
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Poznaj

JESTEŚMY polską firmą z kapitałem zagranicznym, jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu.  Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych.  Nasza siedziba znajduje się w sercu Europy.  Podczas gdy na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, to po wejściu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku silnie rozwinęliśmy dział eksportu.  Obecnie już ok.  30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.

Poznaj stanowisko: Laborant

Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Laborant Praca Laborant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (793)
Wałbrzych (56)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (260)
Toruń (128)
Lubelskie:
Lublin (272)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (923)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (2201)
Radom (181)
Płock (91)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (73)