Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier Działu Opakowań Zwrotnych

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k.

Bydgoszcz

7 dni temu

w Departamencie Logistyki

w Centrum Dystrybucyjnym w Bydgoszczy, ul. Petersona 4B

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Jakie będą Twoje zadania:

  • przyjmowanie i wydawanie palet oraz opakowań zwortnych
  • prowadzenie dokumentacji przyjmowania i wydawanych opakowań zwrotnych
  • segregacja oraz magazynowania palet i opakowań zwrotnych

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • gotowości do pracy w systemi zmianowym (również soboty, niedziele i święta)
  • dyspozycyjności i zaangażowania
  • rzetelności i uczciwości w wykonywaniu zadań
  • książeczki do celów sanitarno-epodemiologicznych

Co Ci zapewnimy:

Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Poznaj

Dlaczego warto?

Zostaliśmy uhonorowani tytułem Top Employer 2017, dołączając tym samym do grona prestiżowych organizacji, które oferują bardzo dobre warunki pracy, tworzą spójną kulturę organizacyjną oraz zapewniają pracownikom możliwości rozwoju zawodowego. Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych globalnych pracodawców - tych, którzy dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

Twoja przyszłość w Kauflandzie

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas!

Więcej

Benefity

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników finansując prywatną opiekę medyczną.

KARTA SPORTOWA

W zdrowym ciele – zdrowy duch – poprzez dofinansowanie do karty sportowej, nasi pracownicy mogą korzystać z obiektów sportowych w całej Polsce.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Przezorny – zawsze ubezpieczony. Nasi pracownicy mają możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

Więcej

Staże i praktyki

Wybierając jeden z naszych programów stażowych, masz szansę rozwinąć swoją karierę nie tylko w obszarze sprzedaży, ale również w nieruchomościach, logistyce, zakupie czy administracji. Wystarczy wziąć sprawy w swoje ręce i z pełną świadomością zaplanować własną przyszłość.

Więcej

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Aplikujesz na ogłoszenie