Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Klient portalu Praca.pl

Radom - Strefa Łucznik

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 3968967, z dnia 2020-11-23

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom - Strefa Łucznik

Opis stanowiska

  • przyjmowanie i rozładunek towarów
  • mierzenie, liczenie oraz przygotowywanie towarów do wydania
  • właściwe składowanie towarów, zabezpieczające przed uszkodzeniem
    lub zniszczeniem
  • oznaczanie towarów przechowywanych w magazynie
  • utrzymanie magazynu w czystości

Wymagania

  • uprawnienia UDT oraz umiejętność obsługi wózka widłowego
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku (jedna zmiana)
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i programu sportowego dla Pracowników i ich rodzin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.