Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Sanok

6 dni temu

Magazynier
Miejsce pracy: Sanok
Numer: StPr/20/0210
OBOWIĄZKI:

Demontaż pojazdów wycofanych eksploatacji, przewożenie części wózkiem jezdniowym, skądanie na półkach magazynowych, metkowanie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: Operator wózków jezdniowych

Wymagania inne:

Osoba po 50 roku życia

Miejsce pracy:

Sanok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Rymanowska 20A, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:

Bartłomiej Rudy
134657050

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier