Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o   małopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    6 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Malarz Budowlany Małopolskie
Malarz konstrukcji stalowych - urządzenia hydrodynamiczne (Graco, Viva, Kremlin)

Jack-Service Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
1883 dni temu

Ogłoszenie numer: 2307211, z dnia 2019-02-27

JACK-SERVICE Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. powstało w 1990 r. Od początku swojej działalności oferowało pełną gamę usług z zakresu profesjonalnych systemów przeciwpożarowych, zabezpieczeń antykorozyjnych stali, zabezpieczeń antykorozyjnych oraz napraw konstrukcji żelbetowych. Kadra kierownicza firmy złożona z doświadczonych inżynierów na bieżąco śledzi najnowsze technologie z zakresu wyżej wymienionych dziedzin. Dzięki temu możecie Państwo skorzystać z ich doradztwa, a także być pewni, że oferowane rozwiązania są w najwyższym stopniu profesjonalne i nowoczesne.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • praca stała (możliwość przyuczenia).
  • malowanie urządzeniami hydrodynamicznymi (Graco, Viva, Kremlin).

Wymagania

  • umiejętność obsługi urządzeń hydrodynamicznych (Graco, Viva, Kremlin).

Wynagrodzenie

Od 2500 do 5000 PLN