Zobacz więcej ofert pracy

Malarz - Tapeciarz

illuma AB
małopolskie
12 000 - 16 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
1037 dni temu

Szwedzka firma w Sztokholmie, zajmujemy sie budownictwem szkieletowym od podstaw, remontami generalnymi, pracami wewnatrz i na zewnatrz. Jestesmy na rynku od 8 lat, w branzy w Szwecji od 2004 roku. Mamy klientow indywidualnych, świadczymy uslugi dla projektantow.

Miejsce pracy: woj. małopolskie
Nr ref.: 001
Zadania:
  • Malowanie, szpachlowanie, szlifowanie, tynkowanie, tapetowanie, klejenie okładzin, wklejanie taśm i narożników, malowanie listew, foderów drewnianych, renowacja okien drewnianych, drzwi, malowanie elewacji drewnianych, mile widziana umiejętność tynkowania elewacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe - malarz- tapeciarz, minimum 5 -letni staż w zawodzie, prawo jazdy kat. B, język angielski.
Oferujemy:
  • Praca całoroczna,
  • Szwedzka umowa o prace,
  • Pensja 12-16 tys. zl,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Ubrania, sprzęt i auto firmowe,
  • Bezpłatne lekcje angielskiego, karnet na siłownie i pływalnie, praca w systemie 4+1, urlopy wakacyjne i na święta.

Miejsce pracy: Szwecja.