Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor eksportu

    Praca.pl Sp. z o.o.   Opacz-Kolonia    praca stacjonarna
    dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    11 dni
    Zakres obowiązków: Budowanie i rozwijanie kompetencji nowego zespołu eksportowego. Opracowanie i wdrożenie planów ekspansji na rynki międzynarodowe. Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi partnerami. Negocjacje ważnych umów handlowych. Zarządzanie budżetem i kontrola kosztów sprzedaży....
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Import/Export Manager Bydgoszcz
Manager ds. Eksportu w branży motoryzacyjnej

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce
Bydgoszcz
praca stacjonarna
1823 dni temu

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w Bydgoszczy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: manager-eksp/2019
Opis stanowiska:
  • ustalanie, wdrażanie i nadzór nad realizacją planów sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami,
  • ustalanie, wdrażanie i nadzór nad realizacji strategii sprzedaży i marketingowych,
  • tworzenie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji umów z klientami,
  • zarządzenie podległymi zespołami pracowników,
  • sporządzanie raportów,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • sprawowanie nadzoru nad należnościami i windykacją należności,
  • nadzór nad realizacją usług zleconych firmom zewnętrznym.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem sprzedażą,
  • doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej będzie dużym atutem
  • znajomość obowiązujących procedur dotyczących reklamacji od klientów oraz reklamowaniu towarów u dostawców,
  • doświadczenie w zarządzaniu zasobami pracowniczymi,
  • znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • pracę w nowoczesnej firmie,
  • możliwość współtworzenia strategii rozwoju firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.