Manager Magazynu

Klient portalu Praca.pl

Kraków

98 dni temu

Ogłoszenie numer: 1880253, z dnia 2018-01-15

Jedna z największych firm logistycznych na świecie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Zarządzanie magazynem w ramach projektu logistyki kontraktowej dla firmy produkcyjnej,
  • Rekrutowanie i zmotywowanie zespołu w realizację projektu,
  • Zbudowanie od podstaw procesu logistycznego.

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi oparte na szacunku do drugiego człowieka,
  • Nastawienie na jakości, realizację celów i kontakt z klientem,
  • Doświadczenie w zarządzaniu magazynem logistyki kontraktowej,
  • Umiejętności negocjacyjne i nastawienie na znajdowanie różnych rozwiązań,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Zaawansowana znajomość i praktyka w pracy z MS Office (szczególnie Excel).

Oferujemy

  • Wsparcie doświadczonego zespołu wdrożeniowego,
  • Pracę dla globalnego klienta,
  • Rozwój w dynamicznym środowisku opartym na ludziach,
  • Umowę o prace i godziwe wynagrodzenie (podstawa + system premiowy),
  • Zestaw benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport).

Poznaj stanowisko: Kierownik Magazynu

Kierownik Magazynu to osoba, która planuje, organizuje, kieruje oraz kontroluje działalność związaną z funkcjonowaniem magazynu, tj. odbiór, transport, przechowywanie, wypełnianie zamówień i utrzymanie odpowiedniego poziomu obiektu magazynowego. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: odpowiedzialność za zapewnienie płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia poprzez nadzór nad ...
Kierownik Magazynu Praca Kierownik Magazynu

Rekrutują z Praca.pl