Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Manager restauracji

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG

Opolskie

97 dni temu

  Firma Fair Personal + Qualifizierung GmbH & Co.KG została nagrodzona 1-szym miejscem iGZ w kategorii: "Opieka i warunki mieszkalne dla pracowników".

Aktualnie poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Nr ref.: manag-rest/2018

Opis stanowiska:
  • zarządzanie personelem restauracji
  • dbałość o wysoką jakość świadczonej obsługi
  • ustalanie celów zespołowych i motywowanie podległych osób
  • kontrola kosztów i realizacji budżetu
  • nadzór and sprzętem oraz wyposażeniem restauracji
  • stały kontakt z klientem
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w branży gastronomicznej
  • dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • chęć do pracy
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • zatrudnienie na czas nieokreślony
  • niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • samodzielną pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie
  • zameldowanie w Niemczech
  • pomoc polskojęzycznych konsultantów.

Poznaj stanowisko: Manager Restauracji

Manager restauracji to osoba, która zajmuje się zarządzaniem restauracji oraz personelem. Ponadto do jego głównych obowiązków należy: dbanie o miłą atmosferę, wystrój, klimat i estetykę restauracji, organizowanie wszelkiego rodzaju przyjęć: bankietów, koncertów, programów artystycznych, spotkań kulturalnych oraz imprez okolicznościowych, prowadzenie spraw ...
Manager Restauracji Praca Manager Restauracji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (663)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (768)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1717)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (23)