Praca.pl Praca Opolskie Opole Kierownik Regionalny Serwisu Samochodowego Opole
Manager zarządzający oddziałem/branch manager professionals

Klient portalu Praca.pl
Opole
praca stacjonarna
1142 dni temu

Ogłoszenie numer: 4256607, z dnia 2021-03-08

Autoryzowany Serwis Pojazdów Dostawczych i Ciężarowych IVECO przyjmie do pracy

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie serwisu oraz nadzorowanie i koordynowanie działań podległego personelu.

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wiedzę związaną z branżą motoryzacyjną
  • Bardzo dobrą organizację pracy, samodzielność
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu motoryzacyjnym będzie dodatkowym atutem

Do obowiązków pracownika będzie należało:

  • zarządzanie oddziałem firmy, w którym pracują mechanicy oraz pracownicy biurowi
  • Nadzorowanie wyników pracy w tym prowadzenie analiz i sporządzanie raportów z bieżących działań
  • Nadzór nad standardem obsługi posprzedażnej oraz wsparcie Pracowników
  • Nadzór nad naprawami wymagającymi szczególnej uwagi samochodów serwisie;

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Samochód, telefon i laptop służbowy
  • Szkolenia managerskie i rozwojowe
  • Pakiet benefitów (m.in. bony, paczki)