Maszynista Chłodniczy

Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy

Bydgoszcz

11 dni temu

Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów ubojowych kurcząt  w Polsce. Dzięki zaawansowanym technologiom i wdrożeniom systemów jakości, spełnia on wszelkie standardy Unii Europejskiej i Polskiej Ustawy Weterynaryjnej. Tradycje zakładu sięgają  1988 roku. Obecnie firma zatrudnia ok.720 osób i wchodzi w skład Grupy Drobex, która cieszy się opinią jednego z wiodących producentów drobiu w Polsce. Nasze produkty są rozpoznawane przez klientów dzięki wysokiej jakości i wspaniałym walorom smakowym.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne
  • uprawnienia energetyczne
  • mile widziane 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności naprawy, obsługi i eksploatacji instalacji chłodniczych
  • aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych
Obowiązki:
  • obsługa i nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem instalacji chłodniczych
  • dokonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń chłodniczych
Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na pełen etat
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zapewniamy odzież roboczą
  • miłą atmosferę pracy

Poznaj

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych