Mechanik - Elektryk

GP Truck Trading

Sokołów (pow. pruszkowski)

41 dni temu

Ogłoszenie numer: 3366386, z dnia 2020-05-26

GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA, AGNIESZKA KĄDZIELA

Firma GP Truck Trading powstała w 1999 roku. Obecnie jest jedną z największych w kraju, najbardziej liczących się w branży, szybko rozwijającą się firmą rodzinną specjalizującą się w budowie, sprzedaży i serwisowaniu pojazdów komunalnych takich jak śmieciarki oraz inny sprzęt dla przedsiębiorstw komunalnych i wodociągowych w tym hakowce, bramowce, wywrotki, piaskarki i urządzenia dźwigowe.

Oferujemy samochody zarówno z rynku krajowego, jak i sprowadzane z zagranicy. Wszystkie pojazdy w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych kontrahentów z całej Europy.

1 lutego 2017 roku firma podpisała umowę z największym w Europie producentem zabudów śmieciarek, włoską firmą FARID, dotyczącą wyłączności w sprzedaży i serwisowaniu tych specjalistycznych urządzeń.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowych Pracowników chętnych, aby dołączyć do naszych szeregów.

Miejsce pracy: mazowieckie / Sokołów (pow. pruszkowski)

Opis stanowiska

Do naszego  zespołu poszukujemy chętnych Mechaników - Elektromechaników z branży auto-moto. Mile widziana znajomość budowy/naprawy samochodów z branży komunalnej- głównie śmieciarek, układów hydraulicznych oraz elektrycznych.

W zamian oferujemy pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, w otoczeniu sympatycznych ludzi, którzy służą pomocą.

Wysokie standardy pracy, indywidualne podejście oraz przyzwoite wynagrodzenie.

Dołącz do nas!

Wymagania

  • Mile widziana znajomość budowy/naprawy samochodów dostawczych i ciężarowych (zwłaszcza branża komunalna).
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

za pomocą przycisku pod ogłoszeniem:"APLIKUJ TERAZ"

lub bezpośredni kontakt telefoniczny z nr. 604 40 90 53 lub 22 716 17 00

W tytule zgłoszenia prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Poznaj

TOP SERVICE Grzegorz Kądziela

Serwis samochodów ciężarowych i specjalistycznych: www.topservicetruck.pl www.gptruck.pl

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy
Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Praca Mechanik Samochodowy