Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Medyczny Przedstawiciel Handlowy

Klient portalu Praca.pl

Lubelskie

851 dni temu

Ogłoszenie numer: 944698, z dnia 2016-01-26

obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie

Nr Ref.: 02/WS

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie ofert o charakterze handlowym
  • Przedstawienie oferty handlowej firmy w placówkach medycznych
  • Samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych
  • Skuteczne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi pozytywnych, długofalowych relacji
  • Monitorowanie satysfakcji klienta
  • Sporządzanie analiz i raportów sprzedaży
  • Zbieranie informacji rynkowych (działania konkurencji, nowe produkty/ producenci, nowi klienci)

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży (warunek konieczny)
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziane szkolenia z zakresu sprzedaży /negocjacji
  • Wysoka motywacja, zaangażowanie i etyczne podejście do wykonywanych obowiązków
  • Znajomość programu Excel i Word
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Umowę na etat, na działalność lub na zlecenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Medyczny

Przedstawiciel Medyczny to osoba, która odpowiada za prezentowanie produktów medycznych firmy oraz zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klienta i sprzedaży. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: promowanie i sprzedaż produktów medycznych firmy na wyznaczonym terenie, kreowanie marki firmy, ścisła współpraca ze środowiskiem medycznym oraz przygotowywanie ofert sprzedaży i ich wycena, a ...
Przedstawiciel Medyczny Praca Przedstawiciel Medyczny