Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Menadżer ds. HR i Administracji

Bergman Engineering Sp. z o.o.

Kędzierzyn-Koźle

31 dni temu

Bergman Deutchland GmbH jako spółka Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Deutchand GmbH koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Dla naszego klienta, firmy, która planuje otworzenie nowej fabryki produkującej płyn akumulatorowy, poszukujemy kandydatów gotowych do udziału w projekcie typu greenfield  i objęcia stanowiska:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Nr ref.: HRK/KS/0119
Zadania:
  • Zbudowanie nowych struktur organizacji od podstaw
  • Stworzenie strategii personalnej firmy (procesów rekrutacyjnych, szkoleniowych i rozwoju pracowników, systemu wynagrodzeń i benefitów,  itp.)
  • Odpowiedniość za kwestie prawne, płace, rekrutacje oraz szkolenia nowych pracowników
  • Budowanie i wdrażanie narzędzi HR
  • Koordynowanie procesów administracyjnych
  • Kreowanie wizerunku pracodawcy na rynku pracy
  • Zbudowanie i zarządzanie zespołem działu HR i administracji (docelowo 2-3 osoby)
  • Współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, zarzadzanie zasobami ludzkimi, socjologia)
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (HR Manager / HR Business Partner)
  • Doświadczenie w inwestycjach typu greenfield
  • Umiejętność wdrażania narzędzi HR
  • Mile widziana znajomość branży chemicznej
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem / projektem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, wielozadaniowość i elastyczność
  • Gotowość do pracy w zakładzie produkcyjnym w Kędzierzynie-Koźlu (w początkowej fazie praca w biurze w Katowicach)
Oferujemy:
  • Udział w pełnym wyzwań projekcie typu greenfield
  • Umowę o pracę (po okresie próbnym możliwość podpisani umowy na czas nieokreślony)
  • Samodzielne stanowisko, możliwość stworzenia swojego zespołu i budowania autorskich systemów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie produkującej płyn wykorzystywany w samochodowych bateriach elektrycznych
Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Personalnych (HR Manager)

Kierownik ds. Personalnych to osoba, która nadzoruje, kontroluje i planuje wszystkie prace związane z zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja polityki personalnej, nadzór nad prawidłowym stosowaniem przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, przygotowanie danych i dokumentów niezbędnych w naliczaniu płac oraz nadzór nad ...
Kierownik ds. Personalnych (HR Manager) Praca Kierownik ds. Personalnych (HR Manager)

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (780)
Wałbrzych (54)
Legnica (133)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (252)
Toruń (136)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (2235)
Radom (179)
Płock (80)
Opolskie:
Opole (231)
Nysa (73)