Aktualnie poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w Toruniu na stanowisku:

Mistrz / Brygadzista Szwalni
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: bryg-szw-tor

Opis stanowiska:
  • kompleksowa organizacja pracy działu
  • organizacja i nadzór pracy podległych pracowników

  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych i produkcyjnych

  • współpraca z innymi działami w celu realizacji planów

  • nadzór jakościowy nad procesem produkcji

  • optymalizacja kosztów produkcji

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na szwalni

  • doświadczenie w zarządzaniu personelem

  • zdolności organizacyjne

  • znajomość maszyn do szycia przemysłowego

  • znajomość zagadnień technologii

  • odpowiedzialność

Oferujemy:
  • umowa o pracę na pełen etat
  • praca w godzinach: 6-14
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie
  • pakiet ubezpieczeń

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce

Poznaj stanowisko: Mistrz

Mistrz - tytuł przyznawany osobie, która osiągnęła najwyższy stopień wiedzy lub umiejętności w danej dziedzinie; ciesząca się swoistym autorytetem i będąca wzorem do naśladowania, dzięki czemu posiada pozycję/stanowisko, które wyróżnia ją spośród ogółu. Mianem tym określa się też wykwalifikowanego pracownika, który sprawuje nadzór nad produkcją w danym ...
Mistrz Praca Mistrz

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Rekrutują z Praca.pl