Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Płock
Młodszy archiwista

Archiwum Państwowe w Płocku
Płock
praca stacjonarna
1791 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Płock
Ogłoszenie o naborze Nr 47436

Warunki pracy

Praca w siedzibie Archiwum oraz w miejscu składowania dokumentacji z wyborów:
- przejazdy służbowe pomiędzy budynkami
- wyjazdy służbowe w granicach zasięgu działania Archiwum
- wysiłek fizyczny w związku z przemieszczaniem dokumentacji (ręczne prace transportowe przekraczające 20 kg)
- praca na wysokości do 3 m
- narażenie na kontakt z kurzem archiwalnym, czynnikami biologicznymi i alergennymi
- brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, głuchoniemym, niedosłyszącym
- oświetlenie naturalne i sztuczne
- stanowisko pracy wyposażone jest w monitor ekranowy
- siedziba Archiwum oraz magazyn, w którym składowana jest dokumentacja z wyborów nie są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową,

Zakres zadań

  • Koordynowanie przejmowania dokumentacji wyborczej z poszczególnych urzędów
  • Pilnowanie terminów dostarczania dokumentacji zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Prowadzenie ewidencji zbiorczej całości przejętej dokumentacji wyborczej
  • Ustalanie harmonogramu przejmowania dokumentacji wyborczej z urzędnikami wyborczymi
  • Kontrola zgodności dostarczonych materiałów z protokołem zdawczo-odbiorczym
  • Monitorowanie warunków przechowywania dokumentacji wyborczej
  • Udostępnianie dokumentacji z wyborów upoważnionym podmiotom
  • Przeprowadzanie brakowanie dokumentacji niearchiwalnej, zgodnie z obowiązującymi przepisami

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji rządowej lub samorządowej na stanowisku biurowym
  • Znajomość obsługi komputera, w tym aplikacji w środowisku WINDOWS
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego albo obywatelstwa innego państwa Unii Europejskiej albo obywatelstwa innego państwa, którego obywatele na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego posiadają prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe