Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy informatyk

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

Elbląg

11 dni temu

Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Elbląg
Ogłoszenie o naborze Nr 28822

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
- praca biurowa w siedzibie Urzędu

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy
- narzędzia i materiały pracy – komputer, sprzęt informatyczny i inne urządzenia biurowe,
- praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin,
- praca siedząca, wymagająca wymuszonej pozycji,
- krajowe wyjazdy służbowe,
- 8-godzinny czas pracy przez 5 dni w tygodniu,
- budynek nie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Administrowanie lokalnymi systemami Izby Administracji Skarbowej, zabezpieczanie nadzorowanych systemów informatycznych i aplikacji poprzez archiwizację danych i oprogramowania oraz instalowanie nowych wersji aplikacji w celu zapewnienia prawidłowej pracy systemów informatycznych.
  • Przygotowywanie stanowisk komputerowych dla pracowników jednostki, usuwanie awarii sprzętu informatycznego, instalowanie nowych wersji oprogramowania biurowego oraz prowadzenie podstawowego instruktażu na stanowiskach pracy w celu wsparcia użytkowników w realizacji zadań.
  • Zapewnianie uprawnionego dostępu pracownikom do informacji gromadzonych w systemach informatycznych poprzez nadawanie, modyfikację i odbieranie im uprawnień w celu zapewnienia dostępu do zasobów informatycznych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość systemów operacyjnych Linux, Windows
  • znajomość pakietów biurowych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych w języku angielskim
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • komunikatywność
  • w jednostkach organizacyjnych KAS może być zatrudniona albo pełnić służbę osoba, która nie pełniła służby zawodowej ani nie pracowała w organach bezpieczeństwa państwa wymienionych w art. 2 ustawy z dnia 18 października 2006r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U. z 2016 r. poz. 1721 z późn. zm.), ani nie była ich współpracownikiem
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

    Poznaj stanowisko: Administrator Systemów Informatycznych

    Administrator systemów informatycznych jest to osoba odpowiedzialna za sprawność, konserwację oraz wdrażanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, masowe integrowanie oraz migracje danych, a także dbałość o sprawność urządzeń, konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. ...
    Administrator Systemów Informatycznych Praca Administrator Systemów Informatycznych

    Szukaj pracy według:

    Dolnośląskie:
    Wrocław (697)
    Wałbrzych (46)
    Legnica (64)
    Kujawsko-pomorskie:
    Bydgoszcz (138)
    Toruń (71)
    Lubelskie:
    Lublin (107)
    Chełm (13)
    Lubuskie:
    Łódzkie:
    Małopolskie:
    Kraków (869)
    Tarnów (28)
    Nowy Sącz (36)
    Mazowieckie:
    Warszawa (1833)
    Radom (58)
    Płock (34)
    Opolskie:
    Opole (114)
    Nysa (20)