Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Controllingu

Elsen Logistyka Sp. z o.o. Sp. k.

Gorzów Wielkopolski

12 dni temu

Grupa Elsen jest międzynarodowym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma działa z powodzeniem od ponad 150 lat na rynku europejskim. Z firmy typowo transportowej staliśmy się nowoczesnym operatorem logistycznym zatrudniającym ludzi o najwyższych kompetencjach oraz śmiało spoglądających w przyszłość.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie oraz opracowywanie statystyk, prezentacji oraz zestawień działu sprzedaży i transportu
  • Udział w przygotowaniu budżetów i monitoring ich realizacji
  • Uczestniczenie w sporządzaniu i aktualizacji prognoz finansowych
  • Kontrola i korekta danych wprowadzanych do systemu
  • Przygotowywanie przetargów i kontraktów dla klientów, zarówno w formie pisemnej jak i za pomocą giełd
  • Udział w doskonaleniu narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień systemu
  • Współpraca a działem IT
Oferujemy:
  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • Pakiet benefitów
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Wykształcenie wyższe (finanse/ rachunkowość/controlling/ekonomia)
  • Doświadczenie na stanowisku z obszaru finansów lub controllingu – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Elsen-Logistyka Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Controllingu

Specjalista ds. Controllingu to osoba, która uczestniczy w przygotowaniu budżetu i kontroluje jego realizację. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego, monitorowanie wykonania budżetu, sporządzanie analiz ekonomicznych, ocenianie sytuacji finansowej, współpracuje z innymi działami w zakresie analiz ...
Specjalista ds. Controllingu Praca Specjalista ds. Controllingu