Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy specjalista ds. koordynacji technicznej

Klient portalu Praca.pl

Poznań

175 dni temu

Ogłoszenie numer: 1958247, z dnia 2018-05-01

Firma świadcząca m.in. usługi technicznego utrzymania nieruchomości,
instalacyjno-elektryczne, inwestycyjne oraz budowlane,
poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • koordynowanie terminowości i zapewnianie jakości usług technicznych (m.in. drobnych napraw i prac budowlanych) świadczonych dla klientów sieciowych;
  • rozliczanie protokołów odbioru wykonanych prac;
  • obsługa zgłoszeń technicznych w systemie SAP;
  • sporządzanie raportów i rozliczeń dla klientów.

Wymagania

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel – mile widziana również znajomość systemu SAP;
  • zmysł techniczny oraz podstawowa wiedza techniczna;
  • otwartość na współpracę oraz umiejętność budowania relacji;
  • umiejętność planowania i organizowania pracy;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • ciekawe zadania i rozwojowe stanowisko pracy;
  • rozwój w dużej organizacji z przyjazną i wspierającą atmosferą pracy;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia medycznego oraz programu MultiSport.

Poznaj stanowisko: Technik Utrzymania Obiektu

Technik utrzymania obiektu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie technicznego nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiektach o użytkowym charakterze – przedsiębiorstwach, gmachach użyteczności publicznej, etc. Do zadań technika należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń technicznych i elementów wyposażenia obiektu, przeprowadzanie regularnych napraw i ...
Technik Utrzymania Obiektu Praca Technik Utrzymania Obiektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (802)
Wałbrzych (56)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (197)
Toruń (113)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (990)
Tarnów (59)
Nowy Sącz (50)
Mazowieckie:
Warszawa (2181)
Radom (179)
Płock (48)
Opolskie:
Opole (194)
Nysa (68)