Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu z j. Czeskim

Gi Group Sp z o.o.

Warszawa

143 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Warszawa
Nasz Klient oferuje:
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Możliwość pracy od czasu do czasu z domu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet MultiSport, CityFit
  • Pracę w biurowcu w centrum Warszawy
  • Wyjścia integracyjne organizowane przez firmę
  • Zniżki na produkty firmowe
Zakres obowiązków:
  • Tłumaczenia opisów produktów z j. polskiego na j. czeski
  • Dostosowywanie opisu i listy detali dla produktów w j. czeskim
  • Kontrola jakości treści pojawiających się w serwisie głównym
Wymagania:
  • Znajomość języka czeskiego (native) – warunek konieczny
  • Znajomość języka polskiego lub angielskiego – poziom komunikatywny
  • Podstawowa znajomość MS Office
  • Dokładność
  • Wyczucie językowe, znajomość gramatyki, stylistyki
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Młodszy specjalista do spraw marketingu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za współprojektowanie i uczestnictwo we wdrażaniu produktów promocyjno-reklamowych w przestrzeni firm i instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jako posiadająca mniejszy staż i doświadczenie podejmuje się zwykle zadań marketingowych o mniejszej skali trudności - redagowania tekstów promocyjnych na strony ...
Młodszy Specjalista ds. Marketingu Praca Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (739)
Wałbrzych (65)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (166)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (802)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (81)
Mazowieckie:
Warszawa (2204)
Radom (181)
Płock (66)
Opolskie:
Opole (226)
Nysa (77)