Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Gi Group. Sp. z o.o.

Warszawa

23 dni temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży IT poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Oferujemy:
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie kwartalne
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy bezpośrednio u pracodawcy
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczanie grupowe)
  • Szkolenia wdrażające oraz niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
Opis stanowiska:
  • Sprzedaż produktów IT (stacjonarnie)
  • Badanie potrzeb oraz satysfakcji Klientów
  • Utrzymywanie relacji ze stałymi Klientami oraz nawiązywanie kontaktu z nowymi
  • Prowadzenie rozmów handlowych
  • Prezentowanie aktualnej oferty handlowej
  • Współpraca z innymi działami w firmie
Oczekujemy:
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • Doświadczenia w obsłudze Klienta (mile widziane w branży IT)
  • Podstawowej znajomości produktów IT
  • Zorientowania na wyniki i realizację targetu
  • Umiejętności analitycznego myślenia, rzetelności oraz samodzielności w działaniu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

Poznaj

Gi Group Sp z o.o.