Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Agenta

Unilink S.A.

Warszawa / Raszyn

29 dni temu

Ogłoszenie numer: 2335363, z dnia 2019-03-21

UNILINK S.A., wiodący dystrybutor ubezpieczeń w Polsce, posiadający w ofercie produkty 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych, operujący ogólnopolską siecią sprzedaży ponad 10.500 Agentów, poszukuje osoby do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa / Raszyn

Opis stanowiska

Twoimi zadaniami będą:

  • Telefoniczne wspieranie Partnerów w obsłudze Klienta ubezpieczeniowego
  • Współpraca z Dyrektorami Regionalnymi Unilink S.A. oraz poszczególnymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
  • Współtworzenie materiałów wspomagających sprzedaż wśród Agentów

Wymagania

Co będzie Ci potrzebne:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera w tym dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w stabilnej firmie, o silnej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjny system bonusowy
  • Pracę zmianową w godzinach 8:00 – 18:00, od poniedziałku do piątku
  • Możliwość dołączenia do młodego i energicznego zespołu, działającego w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń i zdobywania wiedzy dotyczącej funkcjonowania branży ubezpieczeniowej
  • Dostęp do pakietu benefitów w postaci: karty Multisport, pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego

Poznaj

Jesteśmy największym dystrybutorem ubezpieczeń majątkowych w Polsce (posiadającym w ofercie 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych), operującym ogólnopolską siecią sprzedaży 10.000 Agentów.

Poznaj stanowisko: Konsultant Telefoniczny

Konsultant telefoniczny to osoba, która za pomocą telefonu, skypa udziela porad dla klientów biznesowych lub indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usług it, prawie, finansach, reklamie, a także buduje i utrzymuje pozytywne relacje z klientami. Pracownik ten powinien mieć wykształcenie min. średnie oraz umiejętności w obsłudze komputera w stopniu ...
Konsultant Telefoniczny Praca Konsultant Telefoniczny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (800)
Wałbrzych (47)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (267)
Toruń (141)
Lubelskie:
Lublin (273)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (968)
Tarnów (87)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2277)
Radom (172)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (72)