Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Technik IT

Hemmersbach Central Support Spółka z o.o. Sp. k.

Bielany Wrocławskie

4 godz. temu

Mamy 4000 stałych pracowników w ponad 40 oddziałach na całym świecie. Umożliwiamy liderom branży IT dostarczanie Device as a Service w 190+ krajach. DaaS łączy w jednej umowie prawo do korzystania ze sprzętu, oprogramowania oraz jego serwis i wymianę za opłatą zależną od ilości urządzeń.

Do naszego Oddziału w Bielanach Wrocławskich, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:
  • Wgrywanie aplikacji na laptopach
  • Przygotowywanie sprzętu do wysyłki
  • Prace administracyjne w komputerze
Wymagamy:
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Chęć do nauki oraz zaangażowanie w powierzone zadania
Dodatkowym atutem będzie:
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT
  • Jednozmianowy czas pracy od poniedziałku do piątku
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku o płaskiej strukturze organizacyjnej
  • Wsparcie naszych społecznych projektów jak: Hemmersbach Rhino Force, dzięki której pomagamy środowisku oraz Kid’s Family, gdzie wspieramy i pomagamy dzieciom, które żyją w trudnych warunkach na całym świecie
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i wdrażania własnych pomysłów
  • Buddy program, gruntowe wdrożenie do stanowiska i wsparcie w realizacji zadań
  • Szkolenia językowe
  • Inne udogodnienia jak: darmowy dojazd z centrum Wrocławia, parking, kawa itp.
  • Pakiet dofinansowanych benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe dla pracownika i jego najbliższych, dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij CV klikając w przycisk

"I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed by Hemmersbach GmbH & Co.KG or affiliated enterprises of the Hemmersbach group (depending which of the above entities the job offer refers to) for the purposes of the recruitment process under the Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons (...) (General Data Protection Regulation).I hereby consent to processing of my personal data by the respective company of Hemmersbach exclusively for the recruitment process within the scope of all data included in my job application, not required by the law, including all attached documents, submitted on my own initiative."

"I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed by the respective company of Hemmersbach also for the purposes of further recruitment processes."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Why us?

We are one of the leading providers of the IT services in the world. Numbers do not lie – we already have 38 subsidiaries all around the world and operate in over 190 through our network of subcontractors. We employ over 3500 people around the world, which makes our work setting a truly international one.

In Poland, you can find our offices in Bielany Wrocławskie, Wrocław, Katowice, and Warsaw. Our shared services offices support colleagues and sub-contractors in such areas as HR, finance, administration, project management, customer support, hardware maintenance, supply chain, logistics and plenty more. We are also specialists in servicing IT hardware for the top players in the industry.

Recruiting process

StepPre-selection of candidates
StepPhone interview
StepFace to face / Skype interview
StepDecision and offer

Testimonials

Robert

PMO Administrator, Bielany Wrocławskie

I fully recommend applying to Hemmersbach because it is a company in which you are able to gather your first valuable and important IT experience. This is a really good option for people who have just started their IT career.

The best thing about the company is the possibility for young people to develop and fundamentally widen their skillset. This is especially important in the IT field. I also like the atmosphere and companionship from my colleagues, which I've had since the very first day of my work in Hemmersbach.

Ola

HR Analyst, Katowice

Friendly atmosphere, supportive colleagues and leaders. Knowledge sharing environment, the place you can always ask for support/advice.
Well prepared onboarding process with Buddy assignment. Benefits (private healthcare, insurance, and multisport card) available from the first (trial) employment contract.

Poznaj stanowisko: Informatyk

Informatyk to specjalista, który tworzy, przekształca i przekazuje dane za pomocą programów komputerowych. Osoba ta musi posiadać wiedzę i umiejętności na temat ogółu metod tworzenia, przetwarzania i przekazu informacji oraz powinna znać budowę i zasady działania urządzeń komputerowych. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: obsługa i zabezpieczenie sieci komputerowej, konfiguracja urządzeń, ...
Informatyk Praca Informatyk

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Hemmersbach Central Support Spółka z o.o. Sp. k. .

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (660)
Wałbrzych (61)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (814)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2003)
Radom (170)
Płock (69)
Opolskie:
Opole (223)
Nysa (62)