Monter Instalacji Wodno-Kanalizacyjnej

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.

Warszawa

38 dni temu

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA
w m. st. Warszawie Sp. z o. o.
ogłasza rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy:
Warszawa ul. Kampinoska 1 (Bielany)

Podstawowy zakres obowiązków:
  • Obsługa urządzeń i instalacji wodno-kanalizacyjnej na terenie Zakładu,
  • Przeglądy, konserwacja i naprawa urządzeń i instalacji wodno-kanalizacyjnej na terenie Zakładu,
  • Czyszczenie studzienek kanalizacyjnych i zbiorników retencyjnych,
  • Utrzymanie w sprawności technicznej narzędzi wykorzystywanych podczas wykonywanych prac,
  • Używanie zgodnie z przeznaczeniem powierzonych urządzeń i narzędzi oraz odzieży roboczej i środków ochrony osobistej,
  • Dbanie o ład i porządek w miejscu wykonywania pracy.
Wymagania na stanowisku:
  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku montera,
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci E-2,
  • Umiejętność obsługi sterowników urządzeń ciepłowniczych i hydroforni,
  • Prawo jazdy: kategoria B,
  • Sumienność, samodzielność, dyscyplina oraz dobra organizacja własnej pracy.
Warunki pracy:
  • Praca na wysokości do 3,00 m,
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie – 90 lat na stołecznym rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Dodatkową opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),
  • Szkolenia zawodowe.

Poznaj

Dlaczego warto wybrać MPO?

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania działa na stołecznym rynku nieprzerwanie od 1927 roku.

Przez ponad 90 lat naszą misją jest zapewnienie efektywnego, niezawodnego odbioru i zagospodarowania odpadów na terenie stolicy. Dbamy o środowisko naturalne, satysfakcjonującą obsługę klienta i rozwój pracowników. Dodatkowo firma prowadzi usługi w zakresie badań technicznych pojazdów. Jesteśmy pierwszą warszawską spółką, która wdrożyła zintegrowany system zarządzania środowiskiem i jakością według normy ISO.

Sukces zawdzięczamy naszym pracownikom. MPO to ponad 1300 osób, posiadających fachową wiedzę. W naszej strukturze są pracownicy operacyjni, specjaliści i kierownicy.

Proces rekrutacji w MPO

KrokPoznaj nas jako Pracodawcę i Aplikuj!
KrokSelekcja nadesłanych aplikacji
KrokWywiad telefoniczny
KrokRozmowa kwalifikacyjna
Krok Informacja zwrotna dla Kandydatów
Monter instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą przeprowadzającą montaż instalacji wodociągowych, ciepłej wody użytkowej, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych, wentylacyjnych, czy klimatyzacyjnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku monitoruje także stan tychże instalacji na podległym obszarze, likwidując ewentualne usterki i przeprowadzając prace konserwacyjne. Monter może ...
Praca Monter Instalacji Wodociągowych i Kanalizacyjnych