Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter Konserwator - Serwisant wind i urządzeń dźwigowych

THOR Industriemontagen GmbH&Co. KG

Niemcy, Niemcy

88 dni temu

Firma THOR Industriemontagen z siedzibą w Erfurcie to przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1998r. jako jednoosobowa działalność. W inżynierii budowlanej (domy, budynki, technologie zasilania) pracuje u nas teraz ponad 1000 pracowników, a nasze usługi świadczymy we wszystkich landach Niemiec i terenach przygranicznych.

Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
  • montaż i uruchamianie wind, urządzeń dźwigowych
  • prace serwisowe i konserwacyjne
  • naprawa usterek
  • przeglądy techniczne
  • montaż kabin i drzwi szybowych
  • wymiana części eksploatacyjnych
Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie jako monter i/ lub serwisant, konserwator wind
  • mile widziane EKIPY 2-3 osobowe pracowników, w tym jedna osoba z j. niemieckim
  • wykształcenie jako mechatronik, mechanik konstrukcji, robotnik metalowiec, ślusarz, elektryk etc. kursy doszkalające w dziedzinie montażu, eksploatacji wind i/ lub kilkuletnie doświadczenie w tym zawodzie
  • gotowość do pracy na montażu
  • zmysł techniczny
  • zorientowanie na klienta
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego- WARUNEK NIEZBĘDNY
  • prawo jazdy kat. B- UWAGA- NIE wymagamy własnego SAMOCHODU- oferujemy auto służbowe dla każdej ekipy pod dom
Oferujemy:
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - wynagrodzenie brutto od 16,00 euro/ h (zależne od kwalifikacji) + DIETY do 4,70 euro netto/h
  • dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy
  • kartę ubezpieczenia zdrowotnego PLUS - status prywatnego pacjenta w niemieckich placówkach medycznych
  • samochód służbowy dla każdej brygady wraz z kartą paliwową
  • profesjonalny sprzęt do pracy
  • odzież roboczą firmy engelbert strauss
  • organizację zakwaterowania, koszt ok. 10-25 euro na dzień

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konserwator

Konserwator jest to osoba, która odpowiedzialna za bieżące utrzymanie i konserwacje instalacji technicznych w obiekcie, dbanie o porządek na wyznaczonym obszarze, a także potrafi obsługiwać i naprawiać maszyny i urządzenia i je konserwować. Konserwator budynków przeprowadza remonty domów - zewnątrz jak i wewnątrz obiektu lub czyni przeróbki wnętrza. Natomiast konserwator zieleni dba o tereny zielone na danym ...
Konserwator Praca Konserwator