Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter

PRU MEGA-REM Sp. z o.o.

Kraków,

242 dni temu

Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe MEGA-REM Spółka z o.o.
31-587 Kraków ul. Ciepłownicza 1

Wykonuje od 1992 roku usługi na rynku energetyki zawodowej i przemysłowej. Spółka specjalizuje się w:

  • Wykonawstwie usług remontowych, modernizacyjnych i montażowych urządzeń energetycznych i przemysłowych,
  • Wykonawstwie usług remontowych, modernizacyjnych i montażowych urządzeń elektrycznych, elektroenergetycznych, układów automatyki, sterowania zabezpieczeń,
  • Usługach serwisowych instalacji wentylacji, klimatyzacji i systemów cieplnych,
  • Usługach diagnostycznych,
  • Usługach remontowych i serwisowych urządzeń dźwigowych.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Monter
Miejsce pracy: Kraków,

Główne zadania na stanowisku:
  • Remonty bieżące, kapitalne, usuwanie awarii urządzeń, montaż i demontaż urządzeń, prace ślusarskie
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe niekoniecznie kierunkowe
  • Dobry stan zdrowia, zdolność pracy na wysokości
  • Przestrzeganie norm BHP
  • Dyspozycyjność na krótkoterminowe wyjazdy służbowe
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne
  • Mile widziani absolwenci
Oferujemy:
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazna atmosfera w pracy

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter