Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Przedszkolanka Warszawa
Nauczyciel do Przedszkola Niepublicznego

Przedszkole Kraina Emocji
Warszawa
4 200 - 5 500 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
979 dni temu

Ogłoszenie numer: 5274047, z dnia 2021-08-12

Jesteśmy przedszkolem niepublicznym stworzonym przy Instytucie Rozwoju Emocji oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej Poradis. Mieścimy się w malowniczym miejscu, w samym sercu osiedla Marina Mokotów, z własnym placem zabaw wychodzącym na ogród Mariny, oplecionym przez osiedlowe rzeki. Naszą edukację w przedszkolu opieramy przede wszystkim o wzajemny szacunek, wyrozumiałość i poczucie bezpieczeństwa. Stawiamy na rozwój inteligencji emocjonalnej naszych pracowników oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych tak, abyśmy byli godnym wzorem do naśladowania dla naszych podopiecznych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Oferujemy możliwość pracy przy ekscytującym projekcie w pierwszym w Polsce przedszkolu, w którym funkcjonuje autorski program rozwoju inteligencji emocjonalnej, stworzony przez Instytut rozwoju Emocji przy współpracy z amerykańskimi organizacjami edukacyjnymi.

Nasz zespół sukcesywnie staje się pionierem na polskim rynku edukacji przedszkolnej i poszukujemy osób, które chcą stać się częścią naszej historii sukcesu.

Zależy nam, aby nasz nauczyciel:

  • kochał dzieci, lubił się z nimi pracować i spędzać czas,
  • czuł powołanie i zapał do pracy z przedszkolakami,
  • był wrażliwy, twórczy i pełen pasji,
  • sumiennie wykonywał swoje obowiązki,
  • był otwarty na naukę nowoczesnych metod nauczania,
  • chciał się rozwijać, uczyć nowych umiejętności oraz podnosić swoje kwalifikacje.
  • min. roczny staż pracy / doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • wykształcenie pedagogiczne w specjalizacji wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne z przygotowaniem pedagogicznym.

Obowiązki:

  • realizacja codziennych zajęć dydaktyczno-wychowawczych (we współpracy z drugim nauczycielem w grupie),
  • poświęcanie uwagi dzieciom,
  • zorientowanie na potrzeby dziecka,
  • współpraca ze specjalistami (psycholog, logopeda, terapeuta) w celu udzielania dzieciom fachowej pomocy psychologiczno-pedagogicznej,
  • opracowywanie tygodniowych i miesięcznych planów dydaktycznych w porozumieniu z osobą odpowiedzialną za nadzór pedagogiczny,
  • uzupełnianie dokumentacji dydaktycznej,
  • aktywność przy organizacji projektów i imprez przedszkolnych,
  • współpraca i pomoc innym członkom zespołu,
  • uczestnictwo w cyklicznych szkoleniach organizowanych dla całego zespołu.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym, kreatywnym i dynamicznym zespole,
  • indywidualny trening rozwoju inteligencji emocjonalnej na bazie nowoczesnej i nowatorskiej wiedzy,
  • zdobycie unikatowej wiedzy opartej o autorskie badania i prace nad rozwojem emocjonalnym,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • udział w szkoleniach rozwijających osobowość, uczących nowych umiejętności oraz podnoszących kwalifikacje,
  • wyjątkowe warunki warunki lokalowe i lokalizacyjne,
  • konkurencyjne wynagrodzenie proporcjonalne do kwalifikacji, inicjatywy i oddania pracy z dziećmi.