Praca.pl Praca Pomorskie Kwidzyn
Ochrona osób i mienia

Praca Kwidzyn Ochrona osób i mienia

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Pracownik Ochrony na obiekt handlowy - sklep

    Securitas Polska   Kwidzyn    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    2 godz.
    Zakres obowiązków: liczenie towarów mankogennych, obsługa systemu CCTV, ujęcia sprawców kradzieży, prowadzenie dokumentacji służbowej. Poszukujemy osób: niekaranych, dyspozycyjnych, sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki, Mile widziane: doświadczenie w pracy w ochronie.

Praca pomorskie Ochrona osób i mienia najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Wartownik Służby Ochrony Lotniska

    Port Lotniczy GDAŃSK Sp. z o.o.   Gdańsk, ul. Juliusza Słowackiego 200    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 500 - 7 000 zł brutto/mies.
    2 dni
    Do obowiązków osoby na ww. stanowisku należeć będzie: obsługa pasażerów w punktach kontroli bezpieczeństwa, zdobycie uprawnień OKB (operator kontroli bezpieczeństwa) i docelowo zmiana stanowiska na Wartownika SOL, realizacja zgodnego z przepisami prawa procesu kontroli bezpieczeństwa,...