Ogrodnik terenów zieleni
Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Wrocław
4 dni temu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/5886
OBOWIĄZKI:
Koszenie trawy, przycinanie i formowanie krzewów, odchwaszczanie, przycinanie i formowanie niewielkich drzew, grabienie liści, w sezonie zimowym odśnieżanie i zapobieganie gołoledzi. Miejsce pracy: ul. LETNIA 1, 53-018 WROCŁAW oraz wg zleceń na terenie Wrocławia Forma umowy: zlecenie na 3 lata, ok 70 godzin miesięcznie dyspozycyjność w godzinach od 6-12 Kontakt z pracodawcą: biuro@siton.pl Oferta w sali: D
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Pracownik usług ogrodniczych

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe Umiejętność obsługi sprzętu ogrodniczego Znajomość roślin (w zakresie zieleni miejskiej)

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Sala B
000000000

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu